Alıcı, satın almış olduğu ürünü/ürünleri, ürün kendisine ulaştıktan sonra, ilgili bakanlık ve yönetmelik hükümleri gereğince 7 (yedi) iş günü içinde iade etme hakkına (cayma hakkı) sahiptir. Ürün iadesi için;

Öncelikle bilgi@yedekparcacim.com e-posta adresine yazılı olarak ya da diğer iletişim yollarını kullanarak iade talebi oluşturulması gerekir. Sonrasında firmamız tarafından yapılacak yönlendirmeye göre iade süreci başlar.

-Ürün fatura ve irsaliyesi,

-Ürün kutusu, ambalajı ve ürünle birlikte gönderilen ekler, 

Ürün alıcı tarafından kullanılır ise iade kapsamı dışında kalır.

Kişiye özel olarak üretilmiş/değişiklik yapılmış ürünler iade kapsamı dışındadır. Ürünler tarafımızca kontrol edilerek kamera kaydı altında koruyucu kutu ve ambalajı ile birlikte paketlenmektedir ve ürün alıcıya hasarsız olarak ulaştırılmaktadır. Ürün iade sonrası tarafımıza ulaştığında hasar tespiti yapılır ise geri ödeme yapılmayıp hasar giderilerek alıcıya geri gönderilmek üzere tekrar paket edilir, hasarın tamiratı mümkün değil ise doğacak zarardan TURPAR OTOMOTİV PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. sorumlu değildir.

İade sürecinde yukarıda bahsedilen olumsuz şartlar söz konusu olmaz ise ürün tarafımıza ulaştığında en geç 2 iş günü içinde alıcının vereceği ilgili hesap numarasına havale ya da eft ile, ödediği miktar kesinti yapılmadan geri ödenir.

İade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Alıcı satın almış olduğu ürünü, ürün kendisine ulaştıktan sonra 3 (üç) iş günü içinde değiştirme hakkına sahiptir. Değişme koşulları iade koşulları ile aynı olup ayrıca aşağıda belirtilen hususlar de geçerlidir;

-Ürünün satın alınmış olduğu tarihten/saatten sonra sergilenen ürünler ile değişim yapılamaz.

-Değişime konu olan ürünün satın alınmış olduğu fiyat geçerli olup, yerine alınacak ürünün güncel fiyatı üzerinden işlem yapılır.

-Değişim sürecinde meydana gelecek gönderim ücretleri alıcıya aittir.

-Bir ürün için sadece bir kez değişim yapılabilir.

-Değişimi yapılan ürünün iadesi yapılamaz. 

TURPAR OTOMOTİV PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.


Adres     : Hamidiye Mah. Menderes Bulv. No.349 K.1 Merkez/Rize

Telefon  : 0(464) 246 22 53

E-Posta  : bilgi@yedekparcacim.com